Богдан Бойко
Рейтинг
+90.58
Сила
267.00

Богдан Бойко

b-boiko

avatar
Отримали таку відповідь на наше звернення:
avatar
Розберемось!)
avatar
гарно
avatar
так гарно і є)
avatar
там стерта одна буква і один номер і формально це вже не шашка служби, але коли сідаєш — не помічаєш таких деталей…
avatar
такі «лічильники» зустрічав вже років 5 тому…
avatar
на менш потужному компі і повільному неті — браузер просто зависає…
avatar
+ це президенти обрані більшістю громадян…
avatar
він не один
avatar
супер!)
avatar
ну як кому… я наприклад дууже багато зі школи використовую в повсякденному житті!

а які саме ситуації Вас цікавлять?
avatar
Група громадських організацій проводять обговорення, круглі столи «Стан взаємовідносин підприємства-монополіста ПАТ «ЕК ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО» з громадою Чернівецької області» www.civicua.org/news/view.html?q=2069600,
на які представники ЕК не ходять, а натомість влаштовують такі сумнівні ефіри…

Дуже шкода, що вони «ЕК» вперто і впевнено думають, що вони хитріші і не бажають слухати думку громадськості… значить треба говорити голосніше!
avatar
а хто крім нього самого має доступ до його аккаунту?
avatar
Вікторе Михайловичу, скажіть, будь-ласка, хто укладав нині діючий договір оренди приміщення «Букіністу» з міською радою?
avatar
все ніби правильно, але разом з тим Максим Лациба лобіює законопроект №2508а, про який голова правозахисної організації Інститут «Республіка» Володимир ЧЕМЕРИС каже наступне:
«законодавча ініціатива №2508а пропонує узаконити обов’язок повідомляти владу про протести за 48 годин до їх початку, що дозволить підконтрольним судам забороняти будь-які “неугодні” владі зібрання. Згідно тексту законопроекту, “спонтанність” протестів неможливо буде довести ні міліції, ні судовому виконавцю, ні судді. Проект також передбачає можливість забороняти в суді зібрання про які владу не було повідомлено, а також можливість ухвалювати нові антиконституційні положення місцевих органів влади, покликані обмежити свободу мирних зібрань. Окрім цього, законопроект актуалізує використання таких репресивних механізмів щодо протестувальників як ув’язнення, адміністративні арешти строком до 15 діб та демотивуючі багатотисячні штрафи за “умисне невиконання рішення суду” чи “злісну непокору законному розпорядженню або вимозі працівника міліції”»
Детальний аналіз небезпек законопроекту №2508а
avatar
«Я не вважаю себе сміливцем. Як казав батько, який був на фронті під Сталінградом: „На війні не боїться лише божевільний. Ти маєш долати свій страх“. Але боязнь перед хуліганами подолати легше, ніж острах соціально-політичного характеру. Це знають фахівці з історії. Вони розповідають, як хоробрі генерали, що на війні не знали переляку, боялися можновладців – бо це була соціальна залежність.
Ми відчували інерцію страху сталінських часів у доросліших людях. Не такою мірою, як у них, але ми його запозичили. ­Антон Чехов сказав: „Я все життя вичавлював із себе раба“. От і я все своє життя вичавлюю з себе оці соціальні страхи. Страх перед системою.» — Віктор МАРИНЧАК «Треба йти назустріч своїм тривогам, хвилюванням, страхам. Не віддавати себе переживанням» Журнал «Країна» №141 за 04.10.2012
avatar
уточніть, будь-ласка, Ви не вважаєте День Соборності визначною подією в історії України чи проти того, щоб її святкувати?
avatar
Їм всеодно, то лише бізнес...(
avatar
«Треба більше працювати».
avatar
дякую