Семінар: "Попередження і вирішення конфліктів в процесі реалізації прав людини"

Продовжуючи серію заходів із поліпшення вмінь ефективно реалізовувати свої права в сучасних умовах, 18-20 липня був проведений семінар на тему: «Попередження і вирішення конфліктів в процесі реалізації прав людини, зокрема під час мирних зібрань. Співпраця Захід-Схід».
Під час семінару мова йшла про те, як уникати чи вирішувати конфліктні ситуації, щоб ефективно реалізувати своє те чи інше право. Наприклад право на мирне зібрання в умовах, коли якась сторона провокує конфлікт.
Досвідчена тренерка Наталія Батракова допомогла учасникам зрозуміти і відчути що є основою конфлікту, як він може розвиватися та як запобігати цьому.
Також розглянуто ефективні шляхи співпраці зі ЗМІ для вірного висвітлення події тощо. Надія Бабинська розповіла основні фактори на які звертають увагу журналісти при виборі заходу, який вони мають відвідати.
Одним із результатів був початок процесу налагодження зв'язків із лідерами Сходу та Півдня нашої держави для подолання стереотипів конфліктності, формування дієвого середовища для вирішення проблем.
Захід був проведений ЧОГО Захист у партнерстві з ГО Фундація прав людини.

0 коментарів

Автор публікації заборонив додавати коментарі