Оголошується конкурс есе «Роль мирних зібрань у боротьбі за права людей з інвалідністю у постреволюційній Україні»

У Чернівецькій області стартує конкурс есе метою написання, яких є розкриття існуючих проблем можливості реалізації мирних зібрань різними групами людей та можливості людей з інвалідністю вести повноцінний спосіб життя на рівні зі всіма верствами населення. Сьогодні перед суспільством постає питання: які способи та методи відстоювання інтересів будуть ефективними після революційних подій та зокрема, наскільки ефективними будуть проведення мирних акцій протесту людьми з інвалідністю? Ми з вами повинні вчасно давати відповіді на питання, які постають сьогодні.

У зв’язку пошуком відповідей на ці та суміжні питання і проводиться конкурс есе. Автори кращих робіт запрошуватимуться до подальшої, в тому числі практичної співпраці для дослідження, моніторингу та вирішення зазначених проблем.

Вимоги до конкурсної роботи: об’єм роботи — до 2000 слів (до чотирьох сторінок А4). Роботи надсилаються у форматі .doc на електронну адресу cvzahyst@gmail.com з поміткою «Конкурс есе». У тексті листа необхідно зазначити прізвище та ім’я автора і для зв’язку номер мобільного телефону.

ПЕРЕМОЖЕЦЬ отримає:

1. винагороду у вигляді 1000 гр.;

2. право участі у трьохденному тренінгу теоретичних основ та практичних навичок проведення мирних зібрань. Тренер – фахівець з багаторічним досвідом проведення успішних акцій, активний учасник Євромайдану у Києві;

3. запрошення на участь у Всеукраїнському Фінальному Форумі кращих учасників проекту.

Автори, есе яких займуть 2 та 3 місця отримають корисні відзнаки, можливість спілкування та обміну досвідом із організаторами кращих мирних акцій в Україні.

Для підготовки у написанні робіт пропонуються друковані та відеоматеріали за посиланнями:

disabledvoicesonline.org/dopmat.rar

youtu.be/zvA36uP9d28

www.youtube.com/watch?v=u67nQiHIIC0

Кожне есе буде перевірене на предмет плагіату. Допускається співпадання тексту не більше 20%.

Переможців визначить авторитетна комісія у складі науковців, громадських діячів, журналістів.

Термін подання робіт: до 16 травня 2014 року. Переможці будуть оголошені 20 травня 2014р. на сайті http://zahystcv.org

ДИВИТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ

0 коментарів

Автор публікації заборонив додавати коментарі